Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

Вояж до країни гончарства

вкл. 04 листопада 2013. Опубліковано в Садиба Леоніда Сморжа

Подорожуючи найвизначнішими куточками України, діти й підлітки – члени Донецького осередку Національної скаутської організації України «Пласт» – завітали й до Опішного. Місце розташування їх табору було невипадковим, адже маленькі вояжери хотіли більше дізнатися про традиційне українське гончарство. Близько тижня вони стояли табором на березі річки Ворскла в Міських Млинах. Під час відпочинку мандрівники відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному та його структурний підрозділ – Меморіальний музей-садибу філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа. Вони були настільки вражені, що захотіли спробувати себе в ролі маленьких гончарів.

Більше тут