Фонд Олександри Селюченко Полтавського краєзнавчого музею

вкл. 12 січня 2011. Опубліковано в Садиба Олександри Селюченко

Сторінка з видання «І оживають у глині…: Твори майстрів Полтавщини на гоголівську тематику з фондів Полтавського краєзнавчого музею» [Полтава: АСМІ, 2008. – 6 с.] Сторінка з видання «І оживають у глині…: Твори майстрів Полтавщини на гоголівську тематику з фондів Полтавського краєзнавчого музею» [Полтава: АСМІ, 2008. – 6 с.]

Олександра Селюченко – одна з найбільш відомих постатей у царині малої глиняної пластики ХХ століття – залишила багату творчу спадщину, яка нині зберігається в Меморіальному музеї-садибі художниці, що є структурним підрозділом Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, музеях Полтави, Львова, Києва, Москви, Санкт-Петербурга, Каунаса, а також у приватних колекціях.

Фонд Олександри Селюченко Полтавського краєзнавчого музею нараховує 230 творів 1930-х – 1980-х років. Деякі з них опубліковано у виданні:
«І оживають у глині…: Твори майстрів Полтавщини на гоголівську тематику з фондів Полтавського краєзнавчого музею» [Полтава: АСМІ, 2008. – 6 с.]{jcomments on}