До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

Фонд Олександри Селюченко Полтавського краєзнавчого музею

вкл. 12 січня 2011. Опубліковано в Садиба Олександри Селюченко

Сторінка з видання «І оживають у глині…: Твори майстрів Полтавщини на гоголівську тематику з фондів Полтавського краєзнавчого музею» [Полтава: АСМІ, 2008. – 6 с.] Сторінка з видання «І оживають у глині…: Твори майстрів Полтавщини на гоголівську тематику з фондів Полтавського краєзнавчого музею» [Полтава: АСМІ, 2008. – 6 с.]

Олександра Селюченко – одна з найбільш відомих постатей у царині малої глиняної пластики ХХ століття – залишила багату творчу спадщину, яка нині зберігається в Меморіальному музеї-садибі художниці, що є структурним підрозділом Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, музеях Полтави, Львова, Києва, Москви, Санкт-Петербурга, Каунаса, а також у приватних колекціях.

Фонд Олександри Селюченко Полтавського краєзнавчого музею нараховує 230 творів 1930-х – 1980-х років. Деякі з них опубліковано у виданні:
«І оживають у глині…: Твори майстрів Полтавщини на гоголівську тематику з фондів Полтавського краєзнавчого музею» [Полтава: АСМІ, 2008. – 6 с.]{jcomments on}

Замовити екскурсію