ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ

вкл. 02 вересня 2013. Опубліковано в Садиба Олександри Селюченко

Цього року минула 26-та річниця від дня смерті славетної опішненської гончарки Олександри Селюченко. Учні Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» вшанували пам’ять заслуженого майстра народної творчості України, поклавши квіти на її могилу.

Учні Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв уОпішному» біля могили гончарки Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. Травень 2013.Фото Людмили Пустової

Не повинна заростати стежка до могили мисткині, адже людина живе доти, доки жива пам’ять про неї.{jcomments on}