З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

ЧОМУ САМЕ Е-ЛІТНЯ АКАДЕМІЯ ГОНЧАРСТВА?

вкл. 10 вересня 2013. Опубліковано в Садиба Олександри Селюченко

Тому що ми всі харизматичні та романтичні, любимо творити з глини, тому й зацікавилися Академією гончарства.

«Майстерність не досягається за один день. Це поступова, наполеглива праця, та вона приносить радість, бо ця праця – творча. А найприємніше – це втілення своєї задумки в життя, створення своїми руками красивих речей, які прикрашають дім та оновлюють нас самих, бо ми пізнаємо радість творчості»,– відповідають учасники «Е-літньої академії гончарства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів».

Більше тут