З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

«ГАРНІ НА ПОЧИН…»

вкл. 12 вересня 2013. Опубліковано в Садиба Олександри Селюченко

Під час V Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному Меморіальний музей-садибу  гончарки Олександри Селюченко відвідали вихованці місцевого дитячого ясла-садка «Берізка» середніх груп «А» і «Б», завітавши на свято «Анумо, гончарики!». Завідувач садиби познайомила дітей з творчістю славетної мисткині. Діти із захопленням розглядали глиняну іграшку, впізнаючи знайомих казкових персонажів. На завершення дітлахи змагалися в спритності, жвавості й спостережливості. Перемогла, звісно, дружба.

Більше...