До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

. Опубліковано в Е-літня АКАДЕМІЯ ГОНЧАРСТВА

 

 

   Одинадцять сміливців полишили в мегаполісному шумі всі справи й приїхали в гончарну столицю України Опішне на мистецькі студії «Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРСТВА». На три тижні (09–29.06.2014) вони стали учнями літньої школи гончарства, покликаної дати основні навички роботи з глиною й уявлення про традиції українського гончарства.

  Одягнувши «обладунки»-фартухи, озброївшись стеками, турнетками, спринцівками для мальовки,  розпочали «воювати»з глиною, підкорюючи її.

   Кожного дня академісти працювали творчо просто неба, під пильним наглядом справжніх асів гончарної справи, освоювали основи роботи за гончарним кругом, техніку ліплення, гончарну мальовку. Вражало те, що людей з різних країн, різних вікових категорій, професій об’єднала любов до правічного гончарства.

   Особливого звучання діяльності літньої школи гончарства надало й те, що художнім куратором був художник-кераміст, монументаліст, концептуаліст, заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Сергій Радько.

   Літні студії, проекти й семінари у сфері мистецтва є загальносвітовою художньою практикою. Унікальність АКАДЕМІЇ полягала в тому, що вона збігласяв часі з масштабним дійством національного значення –VI ТижнемНаціонального Гончарного Здвиження в Опішному  «Здвиг-2014». Тож академісти мали унікальну можливість взяти участь у всіх його заходах. Разом з тим знайомилися зі структурними підрозділами Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, відвідували майстер-класи провідних українських і чужоземних мистців кераміки, брали участь у мистецьких проектах учасників VІНТЕРСимпозіуму кераміки в Опішному «2014: 14х14». У щільному графіку заходів вони знаходили час для цікавого й змістовного дозвілля.

Яценко Оксана, куратор{jcomments on}

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Замовити екскурсію