АРТ-Проєкт “MANI ПУ : Ві RUS?”

15 Травня 2020

АРТ-Проєкт “MANI ПУ : Ві RUS?”

15 Травня 2020

Колектив Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному як частина соціуму переживає непростий час світової пандемії. Час, коли кожен з нас переосмислює свої вчинки, дії, плани на майбутнє життя… Коли кожен із нас водночас наодинці й разом з усіма думає й піклується не лише про себе, а підтримує та захищає інших.

АРТ-Проєкт “MANI ПУ : Ві RUS?” виявляє свою підтримку всім людям на планеті за допомогою мистецтва.

ЗАКЛИКАЄМО ВАС ВІРИТИ В КРАЩЕ, БУТИ СИЛЬНИМИ Й ЗДОРОВИМИ!

ЗАКЛИКАЄМО ВАС ВІРИТИ В КРАЩЕ, БУТИ СИЛЬНИМИ Й ЗДОРОВИМИ!