З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

. Опубліковано в Поточні статті

Цього року організатори щорічних симпозіумів в Опішному запросили керамістів взяти участь у симпозиумі монументальної кераміки  «ГігантоМАНІЯ».  Було запропоновано виготовлення творів величезних масштабів.

Симпозиум триватиме з 1 по 30 червня 2019 року, а створені за цей період витвори мистецтва стануть окрасою скульптурної колекції найкращого й найбільшого в Європі Музею гончарства.

Учасниками міжнародного симпозіуму монументальної кераміки «ГігантоМАНІЯ» у Національному музеї-заповіднику українського гончарства  в Опішному у 2019 році стали сім керамістів із США, Литви, України й Хорватії:

Брок Ален (Фоксборо, США)

Дануте Гарлавічене (Алітус, Литва)

Інна Гуржій (Полтава, Україна)

Андрій Ільїнський (Київ, Україна)

Боріс Роце (Рієка, Хорватія)

Олександр Сердюк (Харків, Україна)

Марк Чатерлі (Вільямстон, США)