. Опубліковано в Бієнале

ЗАВЕРШЕНО ПОПЕРЕДНІЙ ВІДБІР до Міжнародного БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського!

Журі прийняло одне з найвідповідальніших рішень, визначивши учасників!

Після перегляду фотографій заявлених робіт та онлайн-голосування, до БІЄНАЛЕ обрано 123 твори 86 художників-керамістів!

Географія майбутніх учасників представить 13 країн світу!

ВІТАЄМО ОБРАНИХ!

Отримавши офіційне запрошення до участі, кожний учасник має надіслати конкурсні твори на адресу Музею гончарства ДО 30 ЛИПНЯ 2019 РОКУ!

БІЄНАЛЕ ГОТУЄТЬСЯ ВРАЖАТИ СУЧАСНІСТЬ!!!