вкл. 30 вересня 2019.

Завершився ХІVНаціональний конкурс публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе – 2019» (за публікаціями 2017року).

Незмінною метою Конкурсу є визначення кращих публікацій з означеної проблематики в Україні, заохочення науковців до активних досліджень вітчизняного й світового гончарства, участі в керамологічних дискусіях, написання рецензій і критичних статей, заохочення до популяризації знань про гончарство і його мистців.

Цього року в Конкурсі було номіновано 9праць (3монографії, 1науково-популярна, публіцистична публікація, 3 публікації з окремими сюжетами на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні,1 керамологічне навчально-методичне видання,1монографія в номінації «КерамҐандж»).

Національнаекспертнакерамологічнарадавизначила переможців: