НАУГ, Олександра Селюченко

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 25 січня 2011.

«…Зупинили своє життя ті коники та песики,
котрі по-мистецьки жили тільки в її руках,
чесних і святенно-чистих в гончаруванні».

Володимир Качкан

Справжнім скарбом Національного архіву українського гончарства є фонд славетної опішненської гончарки, майстрині глиняної іграшки, заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки художників України Олександри Федорівни Селюченко. Він містить документи й матеріали персонального характеру, про службову, громадську й творчу діяльність, щоденники й записники, величезну епістолярну спадщину мисткині, ескізи орнаментів, майново-господарські папери, публікації про майстриню.
      Кожен може відчути предивний світ «тьоті Шури», доторкнутися до нього, відвідавши Меморіальний музей-садибу гончарки Олександри Селюченко та наш архів.

Яценко Оксана,
науковий співробітник НАУГ