До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 21 травня 2010.

Національний архів українського гончарства нещодавно поповнився матеріалами про діяльність фарфоро-фаянсових та майолікових заводів в Україні.
Співробітники Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному та Інституту керамології −  відділення Інституту народознавства НАН України після проведення 2009 року  унікальної керамологічної експедиції до фаянсових, фарфорових, майолікових заводів Київської, Житомирської, Тернопільської, Закарпатської, Вінницької, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Хмельницької областей передали чималу кількість зібраних документів до Архіву. Метою польових студій було вивчення сучасного стану фарфоро-фаянсового й майолікового виробництва в Україні. Як  виявилося, сімнадцять заводів зникли з керамічної мапи нашої держави. Зокрема, Архів поповнився паспортами виробів окремих підприємств, що допоможе працівникам відділу фондів Національного музея-заповідника українського гончарства в Опішному фахово атрибутувати кераміку промислових підприємств. {jcomments on}


Стеблівська Наталя,
завідувач Національного архіву українського гончарства

Замовити екскурсію