До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 15 квітня 2010.

«Гончарство Опішного на світлинах кінця ХІХ–ХХ століття»

{phocagallery view=category|categoryid=39|limitcount=5|detail=6|displaydescription=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

Національний архів українського гончарства під час науково-керамологічних семінарів, вечорів пошанування відомих українських народних майстрів, науковців та інших осіб, матеріали яких зберігаються у фондах Архіву, проводить виставки архівних матеріалів.
Найбільш масштабною, епохальною була фотовиставка «Гончарство Опішного на світлинах кінця ХІХ–ХХ століття», яка відбулася  3 липня 2009 року в рамках І Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2009». Вона експонувалася в будівлі колишнього Опішнянського гончарного показового пункту Полтавського губернського земства (1916, архітектор Василь Кричевський, стиль українського модерну).
На рідкісних фотографіях зафіксовано яскраві моменти гончарського життя Опішного кінця ХІХ–ХХ століття. Вони зберегли для прийдешніх поколінь образи опішнянських гончарів, малювальниць, які своєю творчістю сформували неповторний образ Столиці Українського Гончарства, Творців Гончарного Мистецтва, а також краєвиди селища, архітектурні пам’ятки. Експозицію складали 52 фотоілюстрації, з яких 44 – із зібрання Національного архіву українського гончарства в Опішному, 6 фотокопій зі збірки Полтавського краєзнавчого музею, 2 – із зібрання Російського етнографічного музею (Санкт-Петербург, Російська Федерація).


Стеблівська Наталя,
завідувач Національного архіву українського гончарства
{jcomments on}

Замовити екскурсію