До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 02 квітня 2010.

{jcomments on}

 

Національний архів українського гончарства поповнився приватними матеріалами видатного філософа, професора та просто надзвичайно цікавої Людини − Леоніда Опанасовича Сморжа (7.09.1927 – 22.06.2009). Його особистий фонд складають матеріали службової та наукової діяльності, персоналії, фотокартки та їх негативи, щоденники, записники, картотека.

Леонід Опанасович передав значну кількість листів, отриманих від різних адресантів, які зберігав упродовж усього життя.

Філософські роздуми про сенс життя та людину як особистість він залишив на папері. З ними тепер зможуть ознайомитися відвідувачі Національного архіву українського гончарства.
Серед захоплень Леоніда Сморжа було фотографування. Сотні фотографій та фотоплівок нині становлять один із розділів фонду видатного діяча. Проводиться інвентаризація та опрацювання матеріалів.

 

 

Замовити екскурсію