До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 24 липня 2015.

 
Головним аспектом повноцінного функціонування музеїв України є поповнення музейних збірок новими експонатами та збереження їх в належному стані.
Нині поповнення музейних колекцій залежить від подарованих музею творів, адже коштів на проведення керамологічних експедицій, археологічних розвідок та закупівлю експонатів на базарах чи антикварних магазинах не вистачає. Чи то експонати занадто дорогі, чи то музеї такі бідні?..
Уже сім років поспіль (2009—2015) Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному проводить мистецькі ярмарки під назвою «Гончарний Всесвіт в Україні», де відомі художники-керамісти, майстри декоративно-прикладного мистецтва, народні майстри, студенти вищих навчальних мистецьких закладів мають можливість представити на широкий загал свої неперевершені роботи.  
Усвідомлюючи значущість Національного музею-заповідника українського гончарства і його роль для національного мистецтва, майстри дарують свої роботи до фондів Музею-заповідника, завдяки чому його фондові колекції щороку збагачуються унікальними експонатами як народних майстрів, так і професійних художників. Цього року до фондів надійшло 76 виробів, серед яких — глиняні твори, вироби з тканини, дерева, соломи. Музей має досить велику колекцію творів народного мистецтва, яка становить невід’ємну частину Національної Скарбниці України, адже збереження творів сучасного мистецтва — це своєрідне послання прийдешнім поколінням. Щиро дякуємо мистцям за чудові дарунки.
 
Валентина Кульбака — завідувач Відділу фондової роботи.{jcomments on}
 
Замовити екскурсію