До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 05 травня 2015.

15 квітня 2015 року в Мистецькому Арсеналі (Київ) відбулося друге вручення Премії імені Бориса Возницького «За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи України». Ініціаторами її заснування стали Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького та Благодійний фонд «Мистецький Арсенал». Нагорода має на меті відзначити виняткові досягнення професіоналів музейної галузі й вручається раз на два роки. Першим лауреатом цієї престижної премії став Олесь Пошивайло –засновник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Серед номінантів цьогорічної Премії – Олександр Пажимський, краєзнавець, історик, етнограф, мистець, старший науковий співробітник, очільник Державного історико-культурного заповідника «Самчики» (Хмельниччина). Його багатолітня наукова праця в музеї стала поштовхом до написання книги «Самчики», у якій подано стислу оповідь про унікальний об’єкт природно-заповідного фонду й пам’ятку історико-культурної спадщини України – палацово-парковий ансамбль «Маєток Самчики».

 Багатоілюстроване видання автор люб’язно подарував Гончарській книгозбірні України. Книга стане в нагоді історикам, музейним працівникам, краєзнавцям, поціновувачам палацово-паркового мистецтва, а також усім, хто цікавиться історією та культурою України.

Співробітники Гончарської книгозбірні України щиро дякуСпівробітники Гончарської книгозбірні України

Національного музею-заповідника

українського гончарства в Опішному

Андрушенко О.

Карунна О.

Панасюк Г.

Хрипун Т.ють Олександру Пажимському за дарунок і сподіваються на подальшу співпрацю.

 

Замовити екскурсію