До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 02 червня 2015.

Побачила світ нова книга – перший том двотомника «Енциклопедія мистецтва Полтавщини». Автор видання – Віталій Ханко, член Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Асоціації українських мистців, Міжнародної асоціації критиків мистецтва в Парижі, заслужений працівник культури України. Автор близько 700 публікацій у періодичних виданнях, збірниках, енциклопедіях, у тому числі довідкових праць: «Словник мистців Полтавщини», «Миргородський мистецький словник (кінець ХVІІІ – початок ХХІ сторіччя): Персоналії», «Мистецтвознавча думка на Полтавщині».

В «Енциклопедії мистецтва Полтавщини» висвітлено мистецький процес краю від найдавніших часів до початку ХХІ століття. Подано відомості про діячів мистецтва, меценатів і фундаторів храмів, населені пункти краю – осередки розвитку мистецтв, мистецькі навчальні заклади, музеї й мистецькі збірки, промислові артілі та фабрики художніх виробів.

Значну частину енциклопедичних статей присвячено гончарству. Подано відомості про відомих гончарів, художників-керамістів, керамологів та гончарські родини Полтавщини.

Видання призначене для широкого кола читачів, шанувальників історії та культури, фахівців із мистецтвознавства та бібліографії.{jcomments on}

 

Тетяна Хрипун,

бібліотекар Гончарської Книгозбірні України

Національного музею-заповідника

українського гончарства в Опішному

 
 
 
 
 
Замовити екскурсію