До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 03 червня 2015.

«Енциклопедія Сучасної України» – перше багатотомне видання про Україну в усіх вимірах від початку ХХ століття до сьогодення. Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, сферах діяльності, поняттях, особах, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті. У енциклопедії переважають сучасні матеріали. Особливу увагу звернено на явища, процеси, характерні для доби державної незалежності України.

Довідковий фонд Гончарської книгозбірні України поповнився черговим чотирнадцятим томом «Енциклопедії Сучасної України», де вміщено 3136 статей, 2701 чорно-біла та 336 колорових ілюстрацій, 14 карт. Серед інших публікацій видання містить окремі статті про українських мистців кераміки початку ХХ століття: Коломійця Захара Йосиповича (1895–1949), Коломійця Митрофана Степановича (1895–1944), гончарний рід Кольвахів, Кальченко Катерину Євгеніївну, Колоса Григорія Макаровича, Комаринець Наталю Теофілівну, Кондратюка Василя Федоровича, Кордіяку Михайла Миколайовича, Кордіяку Романа Михайловича, Корпанюк Марію Михайлівну, Корсуна Леоніда Васильовича та ін.; підприємство фарфоро-фаянсової промисловості «Коростенський фарфор» (1904–2008). 

Карунна Ольга,

бібліотекар Гончарської книгозбірні України{jcomments on}

 
 
 
 
 
Замовити екскурсію