До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 22 січня 2016.

 
 
22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як великедержавне свято – День СоборностіУкраїни. Саметоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Мабуть, не випадково вказаний день збігався з річницеюісторичного IV УніверсалуЦентральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, вінмав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності. Самеційзнаменнійподіїприсвяченовиставку-міркування: «З Україною в серці».
Матеріали,представлені на виставці,акцентуютьувагу на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчомурусі, якийнаприкінці 1918 – початку 1919 року охопивмайже всю Україну. Об'єднання УНР і ЗУНР стало моделлюцивілізованого демократичного збирання територій в єдиній суверенній державі. Боротьба українського народу за соборністьсвоїх земель – одна ізважливихсторінокнашогоминулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньомумичуємо слово «собор». Собор душі є у кожногоіз нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію. Тож вивчаймо власну історію і цінуймо здобутки попередників!
 
 
 
Співробітники Гончарської книгозбірні України
Оксана Андрушенко, Ольга Карунна{jcomments on}
 
 
 
 
 
 
 
 
Замовити екскурсію