Виставка публікацій присвячена 45-річчю від дня народження художниці-керамістки Олени Мороховець

Увага! Увага! Увага! Запрошуємо всіх долучитися до дивовижного світу гончарства! З 21 до 26 серпня 2018 року Національний музей-заповідник українського гончарства працює до 19.00 години. До зустрічі в Опішному!

вкл. 22 січня 2016.

У Гончарській книгозбірні України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному презентовано виставку публікацій, присвячену 45-річчю від дня народження художниці-керамістки Олени Мороховець. Її роботи – вази, тарелі, столові сервізи, супники та інше, витончені й досконалі, створені в народному стилі з дотриманням традицій Опішного. Кожна робота є неповторною, оригінальною та довершеною. Художниця створює чудові роботи дрібної пластики: зооморфні скульптури та народну іграшку. Скульптури, які Олена оздоблює ліпленим декором, видаються фантастичними та казковими.

Талановита майстриня – учасниця всеукраїнських виставок, конкурсів, симпозіумів, фестивалів та ярмарків народного мистецтва. Її вироби зберігаються в музеях Києва, Опішного, Санкт-Петербурга й Скопина (Росія) та приватних колекціях.

Співробітники Гончарської книгозбірні України:

Галина Панасюк, Ольга Карунна{jcomments on}