вкл. 29 лютого 2016.

Нещодавно фонди Гончарської книгозбірні України поповнилися новими книгами, які люб’язно подарував Антон Євдокимович Гриб з Тернополя – дослідник творчості народних майстрів Тернопільщини, автор низки статей в «Енциклопедії сучасної України», Тернопільському енциклопедичному словнику, навчальних посібників «Золоті плетінки» (Тернопіль, 1994), «Соломоплетіння» (Тернопіль, 2005), поетичних збірок, низки оповідань і роману «Ляда» (Тернопіль, 2009), учасник багатьох художніх виставок, доцент кафедри образотворчого мистецтва Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка, заслужений майстер народної творчості України (1988), член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (1990), лауреат Премії імені Ярослави Музики (2008).

Серед презентованих видань – його монографія «Керамологія Тернопільщини», в якій проаналізовано розвиток народного гончарства і кераміки означеного регіону від доби неоліту до початку ХХІ століття. Вона стане в нагоді краєзнавцям, науковцям, викладачам та студентам навчальних закладів, шанувальникам народної творчості.

Щиро вдячні за подаровані книги!{jcomments on}

Співробітники

Гончарської книгозбірні України