вкл. 01 вересня 2016.

Раритети античної колекції Херсонського краєзнавчого музею: Альбом. – Херсон: Гілея, 2015. – 36 с.: іл.

Книжковий фонд Гончарської книгозбірні України поповнився цікавим виданням – «Раритети античної колекції Херсонського краєзнавчого музею». Книгу презентувала український археолог, фахівець у галузі скіфської археології, представник археологічної керамології, доктор історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології НАН України Надія Гаврилюк (Київ).

Херсонський обласний краєзнавчий музей є однією з провідних науково-просвітницьких інституцій на теренах Південної України. Тут зберігаються і досліджуються десятки різноманітних колекцій, а загальна кількість експонатів сягає близько 200 тисяч. Особливим є зібрання предметів античної культури, що понад тисячу років панувала на берегах Чорного моря.

У виданні опубліковано інформацію про найбільш цінні предмети, які є раритетами античної колекції музею.

Тетяна Хрипун,

бібліотекар Гончарської книгозбірні України{jcomments on}