вкл. 20 грудня 2016.

Нещодавно колекція Гончарської книгозбірні України збагатилася новим виданням – каталогом робіт Юрія Мусатова (Конотоп, Сумщина) – талановитого молодого художника-кераміста, що вже встиг заявити про себе в царині сучасного українського мистецтва. Однією з особливостей його творчості є постійне бажання самовдосконалення. Юрій Мусатов – активний учасник виставок, симпозіумів та бієнале художньої кераміки як в Україні, так і за її межами.

Каталог видано за сприяння Благодійного фонду «SkyArtFoundation», заснованого восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Метою організації є підтримка сучасних українських художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Видання містить близько 100 кольорових репродукцій робіт Юрія Мусатова, створених упродовж останнього десятиліття.

Бібліотекар Гончарської книгозбірні України

Тетяна Хрипун