До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 03 серпня 2017.

Котенко В. В. Поселення херсонеської хори Маслини
у Північно-Західній Тавриці : монографія / В. В. Котенко. – Х. : Харківський національний університет імені
В. Н. Каразіна, 2017. – 228 с.

Нещодавно у видавництві Харківського національного університету імені Василя Каразіна побачила світ унікальна монографія керамолога, археолога, старшого наукового співробітника Відділу археологічної кераміки Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, молодшого наукового співробітника Відділу палеогончарства Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, кандидата історичних наук Вікторії Котенко «Поселення херсонеської хори Маслини у Північно-Західній Тавриці». Ця книга – перше видання, яке присвячене комплексному вивченню поселення Маслини, що належить до хори Херсонеса Таврійського у Північно-Західній Тавриці. Пам’ятку було розкопано впродовж 1972–1986 років загоном Харківського університету Північно-Кримської експедиції під керівництвом Валерії Латишевої (1934–2002). Робота висвітлює історію дослідження поселення. У ній, зокрема, подано детальний аналіз основних аспектів матеріальної культури давнього населення – будівельних залишків та гончарного комплексу (Розділ 3. Керамічний комплекс поселення); досліджено прояви варварських елементів; порушено питання економічного розвитку херсонеської хори за елліністичної доби.
Видання стане в нагоді археологам, історикам, музейним працівникам – усім, хто цікавиться давньою історією України.
Ознайомитися з книгою Вікторії Котенко «Поселення херсонеської хори Маслини у Північно-Західній Тавриці» можна в Гончарській книгозбірні України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

 


бібліотекар Гончарської книгозбірні України
Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному

 

comments powered by HyperComments

 
Замовити екскурсію