До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 02 лютого 2018.

30 січня 2018 року в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського відбулася презентація двох нових видань: «Каталог бібліотеки та особового фонду Петра Ротача» та «Благословляю я ті дні, коли до правди прихилився».

Перше видання висвітлює книжкові зібрання літературознавця, краєзнавця, письменника Петра Ротача, подаровані ним науковим установам рідного міста, а саме: Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського та Полтавському національному педагогічному університету імені Володимира Короленка. Окремий розділ містить документи особового фонду Петра Ротача, який зберігається в Державному архіві Полтавської області.

До другого видання входять праці Петра Ротача як науковця та література про його життя і науково-дослідницьку діяльність.

Видання стануть у нагоді історикам, краєзнавцям, літературознавцям, філологам, бібліотекарям, музейникам, а також усім, кого цікавить ця непересічна постать.

Укладачі цих унікальних видань (наклад 100 одиниць) люб’язно погодилися подарувати два екземпляри для фондів Гончарської книгозбірні України.

Видавництвом «Українське Народознавство» Національного музею-заповідника українського гончарства було видано дві книги Петра Ротача: «Іван Котляревський у листуванні» (1994) та «Грудочка любимої землі. Василь Симоненко і Полтавщина» (1995). 1995 року для Гончарської книгозбірні України із особистої бібліотеки літературознавця було передано на зберігання колекцію книг (понад 140 одиниць). Нові бібліографічні покажчики довершать подаровану колекцію.

Тетяна Хрипун, Галина Панасюк,
бібліотекарі Гончарської книгозбірні України


 
Замовити екскурсію