З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 17 липня 2012.

Ексклюзивним гостем ІІІ-го Інтерсимпозіуму кераміки в Опішному «2012: 12х12» став Хауме Колль Конеза – директор Національного музею кераміки і декоративного мистецтва «Gonzales Marti», президент Асоціації керамології Іспанії, секретар секції мистецтва й дизайну Іспанського товариства скла і кераміки, доктор філософії.
Науковець відвідав Гончарську книгозбірню України і передав у дарунок видання на керамологічну тематику.
Співробітники Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному виносять щиру дяку пану Конезі та колективу музею «Gonzales Marti» за співпрацю у питанні обміну літературою керамологічного змісту.

Нові надходження Гончарської книгозбірні України. Опішне. 29.06.2012. Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.
Фото Тараса Пошивайла

Співробітники Гончарської книгозбірні України Ольга Карунна, Тетяна Хрипун під час зустрічі з директором Національного музею кераміки і декоративного мистецтва «Gonzales Marti» Хауме Колль Конезою. Опішне. 29.06.2012. Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Фото Тараса Пошивайла{jcomments on}