вкл. 18 серпня 2011.

З 27 червня до 3 липня 2011 року, на базі Національного музею-заповідника українського гончарства, проходив ІІІ Тиждень Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2011». Учасниками заходу стали мистці, науковці з різних куточків України, а також країн близького й далекого зарубіжжя. Гості «Здвигу» мали нагоду відвідати Гончарську Книгозбірню й ознайомитися з літературою, присвяченою проблемам українського та світового гончарства. Вони виявили бажання долучитися до формування фондів унікального бібліотечного закладу й люб’язно подарували Книгозбірні близько 50 книг мистецького спрямування.

Працівники Гончарської Книгозбірні України виражають щиру вдячність Полтавському краєзнавчому музею, Павлоградському історико-краєзнавчому музею, Літературно-меморіальному музею імені Панаса Мирного, Харківській державній академії культури, Дніпропетровському художньому музею, а також Тетяні Павлишин-Святун (Львів), Ганні Друль (Львів), Вірі Глінці (Сімферополь), Людмилі Білоус (Київ), Валерію Малолєткову (Москва, Російська Федерація), Олександрі Створі (Москва, Російська Федерація), Олені Жерновій (Одеса), Маріанні Обоєвій та Іллі Колкеру (Москва, Російська Федерація), Юрію Самійленку (Полтава), Сергію Радьку (Межиріч, Черкащина), Юрію Спесивцеву (Суджа, Російська Федерація), Фредеріці Цайт (Дайдесхайм, Німеччина), Томасу Даунорі (Вільнюс, Литва) за подаровані книги.{jcomments on}

Тетяна Хрипун,
бібліотекар