Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 26 липня 2018.

Нещодавно керамолог Марія Пошивайло подарувала Гончарській книгозбірні України книгу Андре Букобзи «La poterie marocaine», яку придбала під час поїздки до Королівства Марокко (Північна Африка). Видання надруковане французькою мовою, містить багатий ілюстративний матеріал, а також інформацію з історії, технології виготовлення глиняних виробів. Подано словник гончарської термінології різних етнічних груп і центрів.

André Boukobza. La poterie marocaine. –
Lijac : Lijac Edition, Paris, 1998. – 160 p.

Тетяна Хрипун,
бібліотекар Гончарської книгозбірні України