До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 18 січня 2019.

Нещодавно фонди Гончарської Книгозбірні України поповнилися новими надходженнями, які були безкоштовно передані з обмінного фонду Харківської державної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка. Серед видань – збірники, словники, щорічники, книги з українського мистецтва, кераміки та археології, історії Слобожанщини, краєзнавства, музеєзнавства, періодичні видання тощо, які стануть в нагоді науковцям, краєзнавцям, викладачам і студентам навчальних закладів, шанувальникам народної творчості.

Працівники Гончарської Книгозбірні України висловлюють щиру вдячність директору Харківської державної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка Валентині Ракитянській за подаровані книги.

 

Галина Панасюк,

завідувач Гончарської

Книгозбірні України

 
Замовити екскурсію