вкл. 31 липня 2019.

AbdullahShanyar. Regular& irregular. – Amman, Jordan : OrfaliArtCenter, б/р. – 58 s.

Зінаїда Близнюк – художник-кераміст Національного музею-заповідника українського гончарства. Мисткиня весь час знаходиться у творчому пошуку, тому неодноразово була учасником симпозіумів гончарства. Нещодавно вона взяла участь у Міжнародному симпозіумі кераміки в Шекі (Республіка Азербайджан). Творчий практикум тривав упродовж 20 травня – 2 червня в Центрі кераміки й ужиткового мистецтва «АВАД».

До України Зінаїда Близнюк привезла не лише яскраві враження, а й подарунок для Гончарської Книгозбірні – каталог робіт художника-кераміста Шеньяра Абдули (Ірак), який теж був учасником симпозіуму. Книга має гарну поліграфію, а також багатий ілюстративний матеріал. Вона стане в нагоді мистцям, а також усім, хто цікавиться сучасним мистецтвом кераміки.

Дарчий напис художника-кераміста Шеньяра Абдули (Ірак)

Національному музею-заповіднику українського гончарства

Хрипун Тетяна, бібліотекар