З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 27 серпня 2019.

Одним із векторів роботи Науково-пошукового відділу керамологічних джерел є формування персональних фондів керамістів. Нещодавно він поповнився матеріалами заслуженого майстра народної творчості України Миколи Вакуленка: особисті документи майстра; листування з різними особистостями; інформація про службову, громадську й творчу діяльність; світлини різних років. Кераміст самостійно впорядкував і систематизував власні матеріали.

Висловлюємо вдячність Миколі Вакуленку за поповнення фонду Національної гончарської скарбниці України!