До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 30 січня 2020.

Новий каталог є спеціальним виданням до Всеукраїнського виставково-мистецького проекту «ZOO-ZOOM» (зооморфна пластика в сучасній кераміці), здійсненого спільно з «ЦеГлинаАрт». Виставка тривала з 10 жовтня по 30 листопада 2019 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (Київ).

У каталозі представлено роботи 58 мистців із різних куточків України, а також 8 вихованців Кафедри художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв. Метою організаторів проекту було ознайомлення із сучасними поглядами на зооморфну пластику, популяризація творів художників-керамістів України, творче спілкування музейників, мистецтвознавців, майстрів і художників різних стильових напрямків, поповнення музейної колекції сучасними творами.

Каталог люб’язно подарувала до Гончарської книгозбірні України Олеся Дворак-Галік – член Національної спілки художників України, одна із ініціаторів, кураторів, а також учасників масштабного мистецького проекту. D:\Олена (Word)\Бібліотека\Нове видання у фондах Гончарської книгозбірні України\1.jpg

«ZOO-ZOOM»: зооморфна пластика : каталог. –
К. :ТзОВ «Колір Про», 2019. – 64 с.

Тетяна Хрипун,
бібліотекар Гончарської книгозбірні України

 
Замовити екскурсію