З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

вкл. 02 квітня 2014.

9 березня 2014 року виповнилося 200 років від дня народження українського поета, письменника, художника й громадського діяча Тараса Шевченка.

З нагоди ювілею Великого Кобзаря Гончарська книгозбірня України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному експонує книжкову виставку «Мичуємо тебе, Тарасе, крізь століття», на якій представлено книги про життєвий і творчий шлях видатного земляка. Особливе зацікавлення викликають видання, які висвітлюють вплив Тараса Шевченка на розвиток української культури, ознайомлюють з маловідомими сторінками життя й діяльності Великого Кобзаря, його духовними цінностями й світоглядними орієнтирами.

Фрагмент книжкової виставки «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття»,присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Опішне, Полтавщина. Березень 2014.
Фото Тараса Пошивайла

Галина Панасюк,