З 1 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному ЗАВЕРШУЄ АКЦІЮ «Сувенір на згадку»!
Відтепер відвідувачі Музею НЕ ОТРИМУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО
буклети та свистунці!
Дякуємо, що й надалі залишаєтеся разом з нами!
Музей продовжує стрімко розвиватися, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі!

. Опубліковано в 2011

{jcomments on}

Фрагменти експозиції виставки «Гончарне розкрилля Михайла КИТРИША» (до 75-річчя від дня народження гончаря, заслуженого майстра народної творчості України, лауреата Премії імені Данила Щербаківського, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка). Опішне, Полтавщина. 30.11.2011.Фото Тараса Пошивайла. Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному