До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

Номінація «Академічна кераміка»

Номінація «Народна кераміка»

номінації «Народна кераміка» та «Аматорська кераміка»

У Виставці-Конкурсі брали участь 96 мистців:

художники-керамісти, гончарі, малювальниці,
студенти мистецьких закладів з різних областей України:

Вінниччини: Живко Валентина, Ропотілова Оксана;

Донеччини: Ковальов Володимир;

Закарпаття: Борецька-Грабар Наталя, Борецький Ярослав, Віньковський В‘ячеслав, Росул Мирослава;

Івано-Франківщини: Бейсюк Оксана, Бурмич Богдан, Джуранюк Валентина, Кабин Оксана, Кахнікевич Марія, Крицкалюк Зореслава, Кушнір Віталій, Кушнір Олександра, Мельничук Віктор, Никорович Надія, Никорович Сергій, Серьогіна Ірина, Угляр Олександра, Ухман Людмила, Шкром’юк Уляна;

Дніпропетровщини: Худолій Олена;

Київщини:  Блінова Ірина, Галенко Марко, Денисенко Сергій, Денисенко-Єременко Леся, Зайцева Тетяна, Істоміна Галина, Ісупова Неллі, Козак Олена,  Козак Сергій, Міміношвілі Гія, Онищенко Володимир, Семенко Ганна, Стаховський Дмитро, Яковенко Галина;

Львівщини: Безпалків Ольга, Береза Ігор,
Береза Тамара, Богуславська Людмила, Грицюк Віта, Друль Ганна, Зубань Наталя, Лисик Анна, Ляхман Галина, Марко Ірина, Ошуркевич Галина, Павлишин-Святун Тетяна, Рось Леся, Рось Олександр, Соболь Сергій, Трубанова Олена, Чавус (Потапенко) Анна, Чаплій Олександра;

Одещини:Васильєв Максим;

Полтавщини: Багацька Юлія, Безсмертна Юліана, Близнюк Зінаїда, Варвинський Микола, Гармаш Валентина, Громова Любов, Громовий Дмитро, Гурин Наталя, Гуржій Інна, Дубинка Ніна, Заліська Вікторія, Іщенко Марина, Кальна Оксана, Канівець Аліна, Карпалюк Микола, Літвіненко Аліна, Лобойченко Валентина, Мирко Ірина, Мороховець Олена, Мотрій Світлана, Омеляненко Василь, Островний Сергій, Пошивайло Микола, Пошивайло Юрко, Петрова Яна, Северин Оксана, Соловйова Аліна, Федюн Світлана, Чех Лариса, Чех Тетяна, Шкурпела Анатолій, Шкурпела Олександр;

Харківщини: Мірошниченко Олександр;

Сумщини: Мусатов Юрій;

Хмельниччини:  Падун Леся;

Черкащини: Радько Сергій, Фізер Іван;

Чернігівщини: Гандиш Марина;

АР КРИМ: Гусенов Ельдар, Черемисов Олександр.

На Виставці-Конкурсі було представлено 176 конкурсних творів, зокрема декоративні скульптури й композиції, панно, свічники, вази, куманці, глечики, набори посуду тощо.{jcomments on}

Замовити екскурсію