I НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОТОКОНКУРС «Гончарні ВІЗІЇ країни»

 

Фото

Учасники

 

Дяченко Людмила  (04.05.1974)

музеолог, генеральний директор Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному (Опішне)

Зілінський Юрій (26.12.1964)

фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, лауреат Літературно-мистецької премії імені Володимира Малика  (Лубни, Полтавщина)

Липа Ганна-Оксана (18.07.1958)

художник-кераміст, член Національної спілки художників України (Львів)

Пошивайло Богдан (23.05.1986)

історик-українознавець, старший науковий співробітник Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара»(Київ)

Пошивайло Любов (12.02.1992)

фізик, студентка фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ)

Пошивайло Людмила (02.03.1976)

історик, завідувач Аудіовізуальної студії українського гончарства Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному(Опішне)

Пошивайло Олесь (06.11.1958)

керамолог, етнолог, музеолог, директор Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, провідний науковий співробітник Відділу етнографії гончарства Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, голова Правління Українського керамічного товариства, доктор історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького (Опішне)

Пошивайло Юрко (14.03.1968)

історик, художник, гончар, головний художник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, заслужений працівник культури України (Опішне)

Пошивайло Марія (12.03.1988)

фольклористка, студентка Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ)

Пошивайло Мар’яна (16.04.2004)

вихованка Дитячого садка «Берізка» (Опішне)

Щербань Анатолій (15.04.1978)

керамолог, історик, археолог, завідувач Відділу палеогончарства Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, старший науковий співробітник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, кандидат історичних наук (Опішне)

Щербань Олена (27.06.1980)

керамолог, історик, етнолог, старший науковий співробітник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, молодший науковий співробітник Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, лауреат Премії імені Василя Скуратівського (Опішне)

 

Журі

Боднарчук Василь

художник-кераміст, доцент Кафедри художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв, член Національної спілки художників України, заслужений художник України (Львів)

Герус Людмила

мистецтвознавець, завідувач Відділу народного мистецтва Інституту народознавства НАН України, кандидат мистецтвознавства (Львів)

Ісупова Неллі

художник-кераміст, член Національної спілки художників України, учасниця Міжнародних конкурсів кераміки у Фаенца (Італія, 1983, 1984, 1986), Міжнародної виставки скульптури й декоративного мистецтва у Сіднеї (Австралія, 1989), Лондоні (Англія, 1991), Міжнародної виставки галереї «Триптих» у Будапешті (Угорщина, 1992, 1993) та Кракові (Польща, 1993) (Київ)

Дяченко Людмила

музеолог, генеральний директор Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, член Національної експертної керамологічної ради щорічних Національних конкурсів публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе» (Опішне)

Клименко Олена

керамолог, мистецтвознавець, науковий співробітник Відділу народного мистецтва Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені Максима Рильського НАН України, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки художників України, член Національної експертної керамологічної ради щорічних Національних конкурсів публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе» (Київ)

Колупаєва Агнія

керамолог, мистецтвознавець, старший науковий співробітник Відділу народного мистецтва Інституту народознавства НАН України, кандидат мистецтвознавства, член Національної експертної керамологічної ради щорічних Національних конкурсів публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе» (Львів)

Лінде-Кричевський  Василь

художник-кераміст, скульптор (Бунвіль, США)

Метка Людмила

керамолог, етнолог, музеолог, завідувач  Відділу керамології новітнього часу Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, завідувач Відділу етнографії гончарства Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, кандидат історичних наук, член Українського керамічного товариства, член Національної експертної керамологічної ради щорічних Національних конкурсів публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе» й куратор цих конкурсів (Опішне)

Мотика Ярослав

скульптор, член Національної спілки художників України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат Національної премії України імені Василя Стуса (Львів)

НорРіс Лінда

музеолог, стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта, засновник і керівник компанії «Riverhill» (Тредвелл, США)

Омеляненко Василь

гончар, член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреат Премії імені Данила Щербаківського (Опішне)

Странадко Едуард

фотохудожник, секретар Полтавської обласної організації НСФХУ, член Національної спілки фотохудожників України, член Національної спілки журналістів України, заслужений працівник культури України, голова Журі (Полтава)

Татаринцев Олег

художник-кераміст, доцент Кафедри художньої кераміки Московської державної художньо-промислової академії імені Сергія Строганова (Москва, Російська Федерація)

Школьна Ольга

керамолог, мистецтвознавець, докторант Львівської національної академії мистецтв, кандидат мистецтвознавства, член Національної експертної керамологічної ради щорічних Національних конкурсів публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе» (Київ)

Нагороди

ГРАН-ПРІ «Гончарні ВІЗІЇ країни»

Юрко Пошивайло (Опішне) за фото«Мрія»

ДИПЛОМ «ГонЧАРСТВО очима ДИТИНИ»

 не присуджено

ДИПЛОМ «ДивоСВІТ КЕРАМІКИ»

Ганна-Оксана Липа(Львів) за композицію«TransGendere» (Сирена. Кодування долі)»

ДИПЛОМ «КерамШОК ХХІ століття»

Юрко Пошивайло (Опішне) за фото «Зруйновані заводи – розбиті долі»

ДИПЛОМ «ПоСТАТІ»

 Людмила Пошивайло (Опішне) за фото «Маска»

ДИПЛОМ«Чорно-біле ВІДЛУННЯ»

 Юрко Пошивайло(Опішне) за фото «Мрія»

ДИПЛОМ «Документ ЕПОХИ»

Юрко Пошивайло(Опішне) за фото «Дума»

 

СПЕЦІАЛЬНІ ДИПЛОМИ

 

ЗА КРАЩУ СЮЖЕТНУ КОМПОЗИЦІЮ

 Марія Пошивайло (Київ) за фото «Хто-хто в ційхатці живе?»

ГОНЧАРСЬКІ ФАНТАЗІЇ

Юрій Зілінський (Лубни) за фото «Гончарна магія-2»(позаконкурсний твір)

 

ЗА РОМАНТИЗМ

Юрко Пошивайло(Опішне) за фото «Варта»

ЗА КРАЩИЙ РЕЗОНАНСНИЙ СЮЖЕТ

 АнатолійЩербань(Опішне) за фото «Відкопали»

ЗА УНІКАЛЬНЕ ТВОРЧЕ ВИРІШЕННЯ

 Ганна-Оксана Липа(Львів) за композицію «TransGendere» (Сирена. Кодуваннядолі)»

ЗА ОБРАЗНІСТЬ

Юрко Пошивайло(Опішне)за фото «Мрія»

ЗА ЕМОЦІЙНІСТЬ

ОлесьПошивайло(Опішне) за фото «ПерсонаҐРАТА: АКТПерцепції»

ЗА ПСИХОЛОГІЗМ

 ЮркоПошивайло(Опішне) за фото «Покоління»

 

СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ СПІВОРГАНІЗАТОРІВ І СПОНСОРІВ

 

ПОЧЕСНа відзнака Міністерства культури і туризму України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв»

Юрко Пошивайло (Опішне) - володар Гран-пріIНаціонального фотоконкурсу«Гончарні ВІЗІЇ країни»»

ПОЧЕСНИЙ ДИПЛОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Юрко Пошивайло (Опішне) за фото «Мрія»

ДИПЛОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Ганна-Оксана Липа (Львів) за композицію «Trans Gendere» (Сирена. Кодуваннядолі)»

Людмила Пошивайло (Опішне) за фото «Маска»

ГРАМОТАНАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Марія Пошивайло (Київ) за фото «Хто-хто в цій хатці живе?»

Юрій Зілінський (Лубни) за фото «Гончарна магія-2»(позаконкурсний твір)

Анатолій Щербань (Опішне) за фото «Відкопали»

Олесь Пошивайло (Опішне) за фото «ПерсонаҐРАТА: АКТПерцепції»

Юрко Пошивайло (Опішне) за фото «Покоління»

 

ДИПЛОМ ДЕРЖАВНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ  І-ІІІ СТУПЕНІВ «КОЛЕГІУМ МИСТЕЦТВ У ОПІШНОМУ»

Людмила Пошивайло (Опішне) за фото «Осанна»

 

ДИПЛОМ«РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ»

Анатолій Щербань (Опішне) за фото «Відкопали»

 

ДИПЛОМ  КУРАТОРА НАЦІОНАЛЬНОГО ФОТОКОНКУРСУ «ГОНЧАРНІ ВІЗІЇ КРАЇНИ»

Мар’яна Пошивайло (Опішне) за фото «У садочку на муркотики зібралися три котики»

Перелік фототворів

НОМІНАЦІЯ «ДивоСВІТ кераміки»

Дяченко Людмила (Опішне). «Гончарик». Опішне. Листопад 2008.

Дяченко Людмила (Опішне). «Знайомство з «опішнянкою». Опішне. Листопад 2008.

Липа Ганна-Оксана(Львів).  Композиція «TransGendere» (Сирена. Кодування долі)». Львів. Березень 2010.

Липа Ганна-Оксана(Львів). Композиція «TransGendere» (Сирена. Політ крізь віки)». Львів. Березень 2010.

Пошивайло Богдан(Київ). «Мить народження». Київ. 30.04.2009.

Пошивайло Любов(Опішне). «Вічне». Київ. 13.03.2010.

Пошивайло Людмила(Опішне). «Діалог сфер». Косів, Івано-Франківщина. 01.10.2009

Пошивайло Людмила(Опішне). «Осанна». Опішне. 10.06.2010.

Пошивайло Марія(Київ).«Хто-хто в цій хатці живе?».Опішне. 15.05.2010.

Пошивайло Олесь(Опішне). «Котик і Я». Опішне. 23.09.2007.

Пошивайло Олесь(Опішне). «ОЧІкування ексПОЗИЦІЇ». Полтава. 12.02.2009.

Пошивайло Олесь(Опішне). «ПРЕ-парація». Полтава. 12.02.2009.

Пошивайло Олесь(Опішне). «Приборкання непокірного». Опішне. 08.08.2005.

Пошивайло Олесь(Опішне). «Ти хто?». Опішне. 21.04.2006.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Коріння і цвіт». Опішне. 25.05.2010.

Пошивайло Юрко(Опішне). «На межі». Опішне. 12.07.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Нас багато». Опішне. 15.07.2007.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Передчуття гостей». Суботів, Черкащина. 16.05.2008.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Ранковий птах». Опішне. 23.10. 2009.

Щербань Анатолій(Опішне). «Будемо з паскою!». Опішне. 16.06.2008 .

Щербань Олена(Опішне). «БезДна». Котельва, Полтавщина. 06.08.2008.

 

НОМІНАЦІЯ «ПоСТАТІ»

Пошивайло Людмила(Опішне). «Маска». Опішне. 07.07.2008.

Пошивайло Олесь(Опішне). «АРХОзавр». Опішне. 21.10.2008.

Пошивайло Олесь(Опішне). «Еманація НЮ». Опішне. 21.10.2008.

Пошивайло Олесь(Опішне).«Матриця: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ». Опішне. 21.10.2008.

Пошивайло Олесь(Опішне). «ПерсонаҐРАТА: АКТПерцепції». Опішне. 17.08.2005.

Пошивайло Олесь(Опішне). «Поклик ГЛИНИ (Гончар Микола Пошивайло)». Опішне. 08.08.2005.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Ділова розмова». Опішне. 04.07.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Охоронець долі». Опішне. 27.09.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Покоління». Опішне. 23.05.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Свято». Великі Сорочинці, Полтавщина. 14.08.2008.

Щербань Анатолій(Опішне).«Старається маленьке правнуча». Опішне. 13.04.2008.

 

НОМІНАЦІЯ «Документ ЕПОХИ»

Пошивайло Людмила(Опішне). «Симфонія небес». Опішне. 10.06.2010.

Пошивайло Людмила(Опішне). «Хронос не спить». Опішне. 10.06.2010.

Пошивайло Олесь(Опішне). «РетроРИТМ». Київ. 04.06.2006.

Пошивайло Юрко(Опішне).  «Двоє». Полтава. 12.07.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Дума». Полтава. 12.07.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Поріднені». Київ. 31.03.2009

Щербань Анатолій(Опішне). «Відкопали». Опішне. 13.10.2008.

 

НОМІНАЦІЯ «КерамШОК ХХІ століття»

Пошивайло Олесь(Опішне). Серія «Метаморфози гончарного світу». 1. «Перехід». Полтава. 12.07.2009.

Пошивайло Олесь(Опішне). Серія «Метаморфози гончарного світу». 2. «Сходження». Полтава. 12.07.2009.

Пошивайло Олесь(Опішне). Серія «Метаморфози гончарного світу». 3. «Галактика». Опішне. 11.07.2007.

Пошивайло Олесь(Опішне). Серія «Метаморфози гончарного світу». 4. «Відлуння». Полтава. 12.07.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Зруйновані заводи – розбиті долі». Полонне, Хмельниччина. 24.09.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Національні пріоритети». Львів. 27.09.2009.

 

НОМІНАЦІЯ «Чорно-біле ВІДЛУННЯ»

Зілінський Юрій(Лубни).  «Гончарна магія-1». Гончарна майстерня Бахтапур, Непал. Лютий 2010. (Поза конкурсом).

Зілінський Юрій(Лубни). «Гончарна магія-2». Гончарна майстерня Бахтапур, Непал. Лютий 2010.
(Поза конкурсом).

Зілінський Юрій(Лубни). «Гончарна магія-3». Гончарна майстерня Бахтапур, Непал. Лютий  2010. (Поза конкурсом).

Пошивайло Олесь(Опішне). «Ого!!!». Опішне. 14.08.2005.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Варта». Опішне. 31.03.2010.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Мрія». Львів. 25.03.2009.

Пошивайло Юрко(Опішне). «Паралельні світи». Опішне. 26.02.2010.

 

НОМІНАЦІЯ «Гончарство очима дитини»

Пошивайло Мар’яна(Опішне). «У садочку на муркотики зібралися три котики». Опішне. 16.05.2010.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Замовити екскурсію