До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

Лауреати Міжнародної грантової премії Говорунів 

2016 рік

АЛІНА ЛІТВІНЕНКО(Олександрія, Кіровоградщина) 

Закінчила Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Кафедра образотворчого мистецтва (2014). 

Художня спеціалізація:   Художник-кераміст.  

Головні напрямки творчих зацікавлень:  Художня кераміка, фотографія. 

Участь у виставках, конкурсах, пленерах:

ІV Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному» (Опішне, Україна, 2012); V Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному» (Опішне, Україна, 2013); Всеукраїнська виставка «Молоде мистецтво молодої країни» (Київ, Україна, 2013); персональна виставка «Близнюк-Літвіненко» (Опішне, Україна, 2014); Соціально-мистецький проект «Кадетаріум» (Полтава, Україна, 2014); Фестиваль сучасної художньої кераміки «ЦеГлина – 2014» (Київ, Україна, 2014); V ІНТЕРСимпозіум кераміки в Опішному «2014: 14х14» (Опішне, Україна, 2014, Третя премія); І Всеукраїнська виставка «Сучасне» мистецтво вогню» України (кераміка, скло, метал) (Київ, Україна, 2015); Проект «Надія» (Опішне, Україна, 2015); Національна виставка художньої кераміки «ПАРАdocx. 1.0-NMC-UA:2015» (Опішне, Україна, 2015); Виставка-конкурс молодих художників «Germinal» (Дніпропетровськ, Україна, 2015); фестиваль сучасного мистецтва Р.АRT.TER (Полтава, Україна, 2016).  

Місця зберігання творів: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Моменти творчості…

 

 

 

 

ПРОЕКТ «ЛЮДИНА, ЩО ПІРНАЄ»

Концепція твору

«Леонардо да Вінчі писав: ,,Коли ви опускаєте руку в текучий потік, Ви доторкаєтесь до минулого для тих, хто вище за течією, і до майбутнього для тих, хто живе нижче’’.У давнину часу не існувало. Життя людини безтурботно, на первісний манер, тупцювало серед лісів. Та згодом, осягнувши послідовність всього природнього, люди прикували до цих процесів своє життя. Нині час ловлять, зупиняють, продовжують; його втрачають, виграють, ним розплачуються. Час лікує і руйнує, з ним ідуть в ногу або вбивають. Найдорожче, що в нас є і чого немає, – це час. Час, ілюстрований сьогодні годинниковим циферблатом, ділить життя на чіткі грані і межі, на ,,до’’ та ,,після’’.Давні люди порівнювали час з рікою, бо час – це рух. Рух вимірюється часом, а час – рухом. Так рухається стрілка хронометра, змінюються цифри на табло годинника, сиплеться пісок чи сунеться тінь на сонячному годиннику. Скульптура ,,Людина, що пірнає’’ ілюструє зв'язок ,,людина-час’’, момент незворотного занурення у мить».

Фотомиттєвості з вручення грантової премії лауреату:

 

 


 


 
Замовити екскурсію