До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

Лауреати Міжнародної грантової премії Говорунів 

2017 рік

ОЛЬГА ПЛОХА (Опішне, Полтавщина)  

Закінчила Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука (2015).Закінчила Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука (2015).

Художня спеціалізація:   Художник-кераміст.  

Головні напрямки творчих зацікавлень:  Художня кераміка, фотографія, графіка, майоліка, фарфор.

Участь у виставках, конкурсах, пленерах:

Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль «Опішне–2008» (Опішне, Україна, 2008, Перше місце); Міжнародний конкурс з образотворчого мистецтва (Македонія, 2008); І національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BodyCeramicFestUkraine» (Опішне, Україна, 2011, диплом «За оригінальне розкриття теми гончарства»); Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний фестиваль (Богуслав, Україна, 2012, диплом за кращу роботу в номінації «Народна кераміка»); День художника (Київ, Україна, 2012, диплом «За кращий декоративний натюрморт»); VI Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль (Опішне, Україна, 2012, диплом    «За краще панно»); ІІ національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BodyCeramicFestUkraine» (Опішне, Україна, 2012, Перша премія); Всеукраїнський молодіжний історико-етнографічний фестиваль (Богуслав, Україна, 2013, диплом за кращу роботу в номінації «Народна кераміка»); VІ національний фестиваль-конкурс гончарського бодіпейнтінгу «BodyCeramicFestUkraine» (Опішне, Україна, 2016, Перша премія); Всеукраїнський молодіжний конкурс творчості «Образ Миру» (Київ, Україна, 2017).

Місця зберігання творів: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Моменти творчості…

 

 

 

 

 

ПРОЕКТ «МРІЯ. ВОЛЯ. ТЕРПІННЯ»

Концепція твору

«Я хочу показати стіну, яка уособлює собою множину всіх викликів і перешкод людського життя, яку кожен з нас повинен подолати для досягнення своєї мети. Але не кожному під силу це зробити. Хтось зупиняється на самих підступах, ледве побачивши стіну, хтось губиться у її товщі, хтось вибивається досить високо. Чим ближче ми до своєї мети, тим слабшою стає стіна, в ній з’являються проріхи, через які нам видно кінцевий результат. А хтось зуміє вивищитись над своєю ,,стіною’’.Весь масив стіни рясніє словами, які символізують ті людські риси і якості, завдяки яким ця стіна долається. Основне місце на ній займає вірш Василя Симоненка ,,Ти знаєш, що ти – людина?’’. Він дає нам зрозуміти, що цю стіну потрібно подолати ще в цьому житті…»

Фотомиттєвості з вручення грантової премії лауреату:

 


 
 
Замовити екскурсію