Де можна гарно відпочити чи провести вихідні? Чим ближче літо, тим актуальнішою стає ця тема. Хто має кошти і час – відпочиває в Єгипті чи Турції, Арабських Еміратах чи на Канарах. Я ж раджу вам пильніше придивитися до України. Тут ще є незвідані куточки, де можна чудово відпочити і відкрити для себе щось нове.
Нещодавно я з подругою побувала в містечку Опішне (Полтавщина) у Національному музеї гончарства. До речі, інформацію про музей отримала з інтернету. Їхали у провінцію, а виявилося, що тут чудовий музей європейського рівня. На подвір’ї музею скульптури із глини, підписи до яких свідчать, що роботи створювали відомі майстри. Це дивовижне явище! Роботи філософські і жартівливі, тут і міфічні герої і образи святих. Мені найбільше сподобалась трійця котів, що виспівують під деревом, а подрузі припали до смаку рибалки, що сидять на величезній рибині. Здається, тут більше ста величезних робіт. Одним словом, є на що подивитись.
   У приміщенні музею старовинний посуд, фотографії, які розповідають про життя гончарів минулого сторіччя, величезна виставка мисок із різних куточків України. Вразила мене виставка картин на глині – панно. Нічого подібного я особисто не бачила в жодному музеї. На завершення екскурсії до нас вийшов справжній гончар і жіночка, що розписує посуд. Тож ми мали змогу не тільки споглядати за створенням гончарного дива, але й самі спробували податливість глини на гончарному крузі і розпис виробів. Це СУПЕР!!!!!! Враження – не передати словами. Відчуваєш себе творцем!
   За парканом музею відкриваються дивовижні краєвиди, які можна споглядати з висоти пагорба, на якому розташований музей. Тут усе в гармонії з природою.
Поверталися додому якісь умиротворені і замріяні, але дуже задоволені. А наостанок на місцевому ринку придбали собі пару мисок і чудово розписаний глечик.


Побувавши в музеї гончарства, не пошкодуєте!
З повагою та побажанням вдалого відпочинку, Олена та Ірина


comments powered by HyperComments

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі  

+1 # Валерій 14.02.2013, 10:39
Після перегляду сайту вирішив поїхати подивитися :eek: :o не очікував, це саме те місце, куди мені не соромно буде повезти моїх друзів та колег!!! Раджу вам замовити екскурсовода :roll:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # марина 14.02.2013, 10:40
ОДИН З НАЙКРАЩИХ МУЗЕЇВ В СВІТІ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # ІВалентина 14.02.2013, 10:41
Унікальний музей, цікава екскурсія, душевний прийом. Отримала велике задоволення.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Елена 14.02.2013, 14:20
Вчера посетили ваш музей,мы в восторге!Желаю процветания,раз вития и побольше небезразличных спонсоров!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ростислав Будзан 08.03.2013, 18:22
Де поділися медіа за цими посиланнями: http://opishne-museum.gov.ua/uk/videomuseum/films/464-filmskaterinamatejko
http://opishne-museum.gov.ua/uk/poterrybooks/325-biblioteka230910


Тут - http://www.youtube.com/watch?v=SS_-LmYVIX0
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Вікторія 20.05.2013, 08:00
Вчора були в музеї-заповідни ку. Було дуже цікаво, навіть непосидюча дитина не на жарт зацікавилася гончарством. У нас був екскурсовод Лариса Гавриш, одразу видно що людина працює із задоволенням і повною віддачею. Спробували самостійно створити глиняні тарілки і глечики. А особливістю цього закладу є те, що можна ходити по газонах і дозволяється відеозймка та фотографування( без додаткової плати!!!).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Тетяна 02.05.2014, 21:09
Надзвичайно цікаве та мальовниче місце. Отримала велике задоволення від відвідування музею!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Наталка 15.04.2015, 08:39
Тот кто собирается посетить этот музей,должен знать о том что бы доехать до музея то не одно колесо можно порвать или побить автомобильный диск.
А еще лучше на тракторе с гусеничным ходом ездить в этот музей.
К вам ездят иностранци а у вас не то что асфальта нет,у вас прямо на против входа лужа не первый месяц, превратившаяся в болото в которой уткилетом с утятами плавают.И на фоне этого бездорожья укатаны два "лежачих полицейских".Вы представляете такую картину,яма,яма ,ямище, и "полицейский" , отличная тема для Петросяна.)))
Как вам не стыдно??? Да была бы совесть хоть парковочную площадку укатали асфальтом,а то такой асфальт что можно ноги если не сломать то погнуть конкретно.
Ну а о том что на територирии ни водички выпить купить ни пирожка състь с дороги...

ПОЗОРИЩЕ , УЖАС !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Кирилл 02.05.2016, 13:01
Ребята, Вы молодцы. Приезжаю не первый год. Не перестаю удивляться, сколько сил и энергии Вы вкладываете в музей. Появляются новые скульптуры, изменяется территория, все только в лучшую сторону. Очень хотелось бы, чтобы Вы сделали дорогу к музею. Это же не дорога, а какой то полигон для испытаний. И побольше указателей, по селу, как к вам добраться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

free counters