. Опубліковано в КерамоПРЕЗЕНТАЦІЯ

Леся Падун

Закінчила Відділ художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв (2006).
Художня спеціалізація:
  Художня кераміка.

Головні напрямки творчих зацікавлень:
   Художня і промислова кераміка, порцеляна; промисловий дизайн; архітектура; скульптура.

Участь у виставках:
   Виставка творчих робіт студентів Львівської національної академії мистецтв (Острог, Україна, 2004); Виставка присвячена «Дню художника» (Київ, Україна, 2005); Виставка творчих робіт студентів Львівської національної академії мистецтв (Миргород, Україна, 2005); Осінній салон «Високий замок» (Львів, Україна, 2005, 2009); Виставка дипломних робіт студентів Львівської національної академії мистецтв (Харків, Україна, 2006); Міжнародна майстерня художньої кераміки в рамках програми «Lato Artystyczne w Krzyżowej» (Польща, 2009); Виставка міжнародного керамічного пленеру «Арт-Вагонетка», етап другий – «до Горн-Я-Ти» (Суми, Україна, 2010); ІХ Міжнародне бієнале кераміки «Знак» (Варшава, Польща, 2010); II Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, Україна, 2010); Виставка робіт польських стипендіатів (Львів, Україна, 2010); Виставка «Міст» (Чернігів, Україна, 2011); Виставка «Купила мама коника» (Київ, Україна, 2011); Виставка «Іграшка» (Київ, Україна, 2011); Виставка «Чайник» (Київ, Україна, 2011); Виставка «Львівська кераміка» (Львів, Україна, 2011); Виставка кераміки «Вне границ» (Санкт-Петербург, Російська Федерація, 2011); Виставка робіт учасників 47-го Міжнародного керамічно-скульптурного пленеру (Болеславєц, Польща, 2011); Виставка робіт учасників 47-го Міжнародного керамічно-скульптурного пленеру (Вроцлав, Польща, 2012); Виставка робіт VII Міжнародного керамічно-малярського пленеру (Коло, Польща, 2012).

Участь у симпозіумах:
   ІІ Міжнародний симпозіум кераміки «Арт-Вагонетка», етап другий – «до Горн-Я-Ти» (Суми, Україна, 2010); 47-й Міжнародний керамічно-скульптурний пленер (Болеславєц, Польща, 2011); ІІІ ІНТЕРСимпозіум кераміки в Опішному «2012: 12×12» (Опішне, Україна, 2012); VII Міжнародний керамічно-малярський пленер (Коло, Польща, 2012).

Місця зберігання творів:
   Сумський фарфоровий завод (Суми, Україна); галерея P.ART.COM (Київ, Україна); Санкт-Петербурзька державна художньо-промислова академія імені А.Л. Штігліца (Санкт-Петербург, Російська Федерація), Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Організатором VІІ Міжнародного керамічно-малярського пленеру «Коло–2012» виступив місцевий Будинок культури.
Проходив пленер на базі Агротуристичного центру міста Коло та Фабрики санітарної кераміки «Sanitec KOŁO».
Участь у ньому взяли 16 художників-керамістів з Польщі, України та Німеччини.

Творчий процес Лесі Падун

Місце дислокації учасників пленеру

Творчий процес інших учасників пленеру

Підсумкова виставка