. Опубліковано в КерамоПРЕЗЕНТАЦІЯ

«Дика глина»

Архітектурна майстерня Сергія Махна

(Київ, Україна){jcomments on}

Закінчив Республіканську художню школу імені Тараса Шевченка (1981); Відділ монументального живопису Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (1993).
   Працює у власній майстерні.
   Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Заслужений майстер народної творчості України.

Участь у симпозіумах та конкурсах:
Всеукраїнський симпозіум монументальної керамічної скульптури «Поезія гончарства на майданах і в парках України» (Опішне, Україна, 1997, Диплом); ІІ Всеукраїнський симпозіум монументальної керамічної скульптури «Поезія гончарства на майданах і в парках України» (Опішне, Україна, 1998, ІІ премія в номінації «Свічник»); ІІІ Всеукраїнський симпозіум монументальної керамічної скульптури «Поезія гончарства на майданах і в парках України» (Опішне, Україна, 1999, Диплом); Всеукраїнський мистецький конкурс «Мальований глечик» (Опішне, Україна, 1999, спеціальний диплом «За оригінальне творче вирішення»); І Національний симпозіум гончарства (Опішне, Україна, 2000, спеціальна премія «За авангардизм»); І Національний конкурс художньої кераміки (Опішне, Україна, 2000, І премія); ІІ Національний симпозіум гончарства (Опішне, Україна, 2001, спеціальний диплом «За авангардизм» та диплом «За досконале володіння гончарним кругом»); ІІ Національний конкурс художньої кераміки (Опішне, Україна, 2001, диплом); Слов’янський симпозіум кераміки ’2001 (Слов’янськ, Україна, 2001, лауреат у номінації «Монументальна керамічна скульптура»); І Всеукраїнський симпозіум каменетесного мистецтва «Буша–2005» (Буша, Україна, 2005, диплом); ІІІ Всеукраїнський молодіжний симпозіум гончарного мистецтва (Опішне, Україна, 2005, диплом); ІV Всеукраїнський молодіжний симпозіум гончарного мистецтва (Опішне, Україна, 2005, диплом); V Всеукраїнський молодіжний симпозіум гончарного мистецтва (Опішне, Україна, 2007); ІІІ Міжнародний фестиваль гончарів (Російська Федерація, 2007, диплом); Міжнародний мистецький пленер «ЧІЧЕЙОВІЦИ» (Словаччина, 2007, диплом); ХV Міжнародний художній фестиваль «СНІНА» (Словаччина, 2008, диплом); І Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, Україна, 2009); ІІ Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, Україна, 2010); ІНТЕРСимпозіум кераміки в Опішному «2010: 10х10» (Опішне, Україна, 2010, Перша премія); Третя Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, Україна, 2011).

Місця зберігання творів:
    Твори зберігаються у провідних музеях України, а також приватних колекціях в Україні та за кордоном.