вкл. Четвер, 17 серпня 2017, 05:53.

вкл. Вівторок, 15 серпня 2017, 10:20.

15 серпня 2017 року археологи Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України та Національного музею-заповідника українського гончарства зустрічають своє професійне свято!
Шановні колеги! Саме Ви підіймаєте на-гора сучасності унікальні керамологічні артефакти! Крізь товщу Часу Вам підвладно почути голос минулого й мовою старожитностей оповісти Історію древніх. Завдячуючи Вам, усвідомлюється цінність тисячолітнього літопису – національної гончарської спадщини!

Тож нехай і надалі Вашу працю вивершують нові відкриття, а здобутки будуть гідно поціновані науковою спільнотою й кожним українцем!

вкл. Четвер, 03 серпня 2017, 12:36.

3 серпня 2017 року зустрічає 92-й день народження дивотворець опішненського гончарства – славетний гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Премії імені Данила Щербаківського, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Національної спілки художників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Василь Онуфрійович Омеляненко. Колективи Національного музею-заповідника українського гончарства та Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України щиро й сердечно вітають майстра зі святом! Нехай Доля щедрою зозулею накує Вам довгі літа міцного здоров’я, творчого натхнення й нев’янучого життєвого оптимізму! Бажаємо миру й злагоди, добробуту й окрилюючої надії на кожен прийдешній день!

вкл. П'ятниця, 30 червня 2017, 05:04.

вкл. Вівторок, 27 червня 2017, 08:35.

Гаряча «родзинка» Національного фестивалю гончарства

ВИПАЛЮВАННЯ ВОГНЯНОЇ ГЛИНЯНОЇ СКУЛЬПТУРИ!

Творець дійства – художник-кераміст Андрій Собянін (Полтава)!
Випалювання триватиме 1 липня 2017 року впродовж 17.00–23.00 години на території фестивального містечка в Центрі розвитку духовної культури.