вкл. Неділя, 23 лютого 2020, 21:42.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному повідомляє, що, у зв’язку з проведенням заходів, присвячених 110-й річниці від Дня народження гончарки, малювальниці Явдохи Пошивайло та 90-ї річниці від Дня народження опішненського гончаря, заслуженого майстра народної творчості України Миколи Пошивайла, з 06.03.2020 рдо 08.03.2020 р. та з 27.05.2020 рдо 31.05.2020 р.  будуть проходити акції «Відвідай музей – отримай авторський подарунок». Відвідувачі музею-садиби отримають в подарунок глиняний свистунець, виготовлений сином Явдохи та Гаврила Пошивайлів – Віктором Пошивайлом.

Акції діють за умови придбання вхідного квитка в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів.

вкл. П'ятниця, 21 лютого 2020, 00:00.

21 лютого світ відзначає Всесвітній день екскурсовода. Свято започаткували  1990 року і вперше відзначали в Лондоні. Ініціатором його заснування стала Міжнародна федерація асоціацій екскурсоводів.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному щороку долучається до відзначення цієї дати й щиро вітає своїх колег з професійним святом!

Професія екскурсовода з’явилися тоді, коли люди почали подорожувати. Античні туристи їхали подивитися на грецькі олімпіади та римські гладіаторські бої. У середньовіччі паломники долали тисячі кілометрів, щоб помолитися у святих місцях. Сучасний туризм носить, переважно, індивідуальний характер, маючи за мету збагачення інтелектуального світу людини.

вкл. Вівторок, 11 лютого 2020, 07:39.

вкл. Середа, 05 лютого 2020, 14:40.

вкл. Неділя, 02 лютого 2020, 17:49.

вкл. Вівторок, 14 січня 2020, 13:14.

Де б Ви не були чи то в маленькому селі, чи, навпаки, у міліонному мегаполісі – скрізь Ви відчуваєте поклик природи, усвідомлюючи, що хочете залишити щоденні турботи й віддатися медитативному єднанню з Всесвітом. Закриваючи очі, уявляєте собі справжній релакс: тиша, теплі сонячні промені торкаються Вашого тіла, п’янке повітря, наповнене ароматами барвистих квітів, відпочинок на гойдалці, а поряд медові фрукти.

Гадаєте, що таке можливо тільки на чужоземних курортах, за які доведеться віддати кругленьку суму? Не потрібно далеко їхати й дорого платити! В Опішному, що в Полтавщині, можна не просто відпочити, а й відкрити для себе чимало цікавинок і з користю провести своє дозвілля.

вкл. П'ятниця, 10 січня 2020, 21:52.

Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан

10 січня – особливий день для Музею мистецької родини Кричевських, адже саме сьогодні відзначають свій День Народження одразу двоє представників славетної династії Кричевських – Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан.

вкл. Четвер, 09 січня 2020, 08:44.

вкл. П'ятниця, 03 січня 2020, 16:48.