Повідомляємо, що з січня 2020 року змінилися ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. Вівторок, 14 січня 2020, 13:14.

Де б Ви не були чи то в маленькому селі, чи, навпаки, у міліонному мегаполісі – скрізь Ви відчуваєте поклик природи, усвідомлюючи, що хочете залишити щоденні турботи й віддатися медитативному єднанню з Всесвітом. Закриваючи очі, уявляєте собі справжній релакс: тиша, теплі сонячні промені торкаються Вашого тіла, п’янке повітря, наповнене ароматами барвистих квітів, відпочинок на гойдалці, а поряд медові фрукти.

Гадаєте, що таке можливо тільки на чужоземних курортах, за які доведеться віддати кругленьку суму? Не потрібно далеко їхати й дорого платити! В Опішному, що в Полтавщині, можна не просто відпочити, а й відкрити для себе чимало цікавинок і з користю провести своє дозвілля.

вкл. П'ятниця, 10 січня 2020, 21:52.

Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан

10 січня – особливий день для Музею мистецької родини Кричевських, адже саме сьогодні відзначають свій День Народження одразу двоє представників славетної династії Кричевських – Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан.

вкл. Четвер, 09 січня 2020, 08:44.

вкл. П'ятниця, 03 січня 2020, 16:48.

вкл. Субота, 21 грудня 2019, 09:17.

Святого Миколая з нетерпінням чекають усі дітлахи. Цілий рік вони не бешкетують, слухаються батьків, щоб однієї зимової ночі до них завітав цей щедрий дідусь.

Цього разу Святий Миколай вирушив у дорогу трішки раніше, щоб встигнути знайти свою рукавичку. Довго він блукав світом і нарешті дістався до Національного музею-заповідника українського гончарства. Тут на нього вже чекали діти співробітників Музею. Вони й допомогли дідусеві знайти загублену рукавичку. Однак лісові звірята вже зробили з неї затишну оселю й не хотіли покидати її, бо встигли стати однією великою родиною. Натомість вони подарували Святому Миколаєві нові, теплі рукавички.

вкл. Вівторок, 03 грудня 2019, 21:34.

вкл. Середа, 27 листопада 2019, 11:08.

вкл. Вівторок, 26 листопада 2019, 17:48.

Колективи Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному та Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України висловлюють щирі співчуття з приводу важкої втрати: 20 листопада 2019 року за трагічних обставин згасла Наземна Зірка талановитої художниці-реставраторки кераміки Ганни Шиянової.

вкл. Вівторок, 26 листопада 2019, 09:13.

вкл. П'ятниця, 22 листопада 2019, 21:52.

З нагоди 70-ліття відомої української художниці-керамістки Світлани Пасічної в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулися урочистості й вернісаж ювілейної виставки мисткині та учасників майстер-класу з археологічної кераміки (Н. Іванілової, Д. Білокінь, О. Богомолової з учнями, студентами Луганського й Полтавського університетів).