вкл. Четвер, 17 січня 2019, 16:44.

Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує на відкриття виставки «КЕРАМІКА ЩИРИХ ЕМОЦІЙ» художника-кераміста, члена Національної спілки художників України Інни Гуржій (Полтава). Мистецьку подію присвячено 40-літтю талановитої представниці полтавської школи художньої кераміки. Експозицію виставки складуть твори з колекції Музею гончарства та приватної збірки автора.

Вернісаж збирає друзів та поціновувачів 25 січня 2019 року, о 14.00 год., у Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3, Опішне, Полтавщина).

вкл. Четвер, 10 січня 2019, 15:47.

Січень видався насиченим для родини Кричевських. Ось і сьогодні, 10 січня, свій День народження відзначають одразу двоє її славних представників – Василь Лінде-Кричевський та Василь Лінде-Дункан!

З нагоди свята зичимо Вам міцного здоров’я й душевної наснаги для здійснення планів і задумів. Нехай янгол завжди підтримує й охороняє Вас, оскільки Ви не просто повертаєте надбання Кричевських в Україну – Ви є сучасними творцями цієї спадщини! Активні й наполегливі, Ви єднаєте історію видатної родини в Україні й заокеанні!

Многії літа нащадкам славетної мистецької династії Кричевських!

вкл. Четвер, 10 січня 2019, 10:44.

вкл. Четвер, 10 січня 2019, 09:59.

9 січня 2019 року, на 82-му році життя, закінчився земний шлях видатного українського краєзнавця, історика, члена Національної спілки краєзнавців України, лауреата Премії імені Дмитра Яворницького Національної спілки краєзнавців України Дмитра Малакова.

вкл. Середа, 09 січня 2019, 13:09.

Навіть у найлютіші морози екскурсоводи Музею зігріють Вас душевними
розповідями та гостинністю!
:)
У цьому переконалася вдячна родина Евгения Ци)

вкл. П'ятниця, 04 січня 2019, 11:13.

Вітаємо з Новоріччям понад 40 тисяч відвідувачів, які 2018 року стали гостями Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, й тих, хто про це тільки мріє. Бажаємо в мандрівках попутних вітрів, комфортних супутників і незабутніх вражень!

вкл. П'ятниця, 04 січня 2019, 08:24.

…Комусь рік лише планує подорожі, декому – готує валізи, а з кимось уже захопливо мандрує Україною!..

Ми несказанно тішимося першими днями нового туристичного року! Разом з гостями відчуваємо живу радість новорічних свят, адже вони наповнюють музей справжнім життям!..

Пориньте в неповторну атмосферу свята саме в Опішному! Музей гончарства зафарбує Вашу зимову подорож найкольоровіше!..