До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 02 лютого 2015.

   

  Бурхливе мистецько-культурне життя Опішного останніх років засвідчило українській і світовій спільноті про початок відродження духовних цінностей та прадавніх коренів українського народу. Численні науково-мистецькі заходи, ініційовані Національним музеєм-заповідником українського гончарства в Опішному, здобули потужну підтримку однодумців – тих, кому небайдужа ідея популяризації гончарської спадщини й сучасних мистецьких здобутків у кераміці та керамології.  

   Радіємо з того, що нині маємо поряд неЗМІнне дружнє плече наших інформаційних партнерів, одним з яких є Щоденна всеукраїнська газета «День». Це видання української інформаційної періодики, що виходить у світ українською, російською й англійською мовами. Одночасно всі публікації розміщуються на інтернет-сайті газети. На своїх сторінках «День» знайомить читачів з новинами й аналітичними матеріалами суспільно-політичної тематики. Серед основних рубрик газети – «Панорама дня», «Подробиці», «Суспільство», «Економіка», «Культура», які доповнюються іншими рубриками відповідно до специфіки матеріалу: «Акція «Дня», «Актуальне інтерв’ю», «Історія та «Я» тощо. Авторські судження, висловлені в публікаціях, коментуються думками фахівців, політологів, експертів, а також дописами читачів, виокремленими в колонки «Коментарі», «Погляд», «Репліка», «Враження», «Лист головному редакторові».

Серед гостей Міжнародного мистецького фестивалю-ярмарку «Гончарний Всесвіт в Україні-2009» – представники Щоденної всеукраїнської газети «День». Опішне. 2009. Фото Тараса Пошивайла. Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному

  Редакція газети «День» завжди тримає руку на пульсі важливих подій, висловлює ґрунтовні, аргументовані думки, активно виражаючи свою позицію щодо порушених тем, а тому має високий рейтинг в Україні та за кордоном. Її діяльність відзначена Міжнародною газетною асоціацією «Синдикат» – 1999 року «День» став першим її членом в Україні.

  Це видання з Національним музеєм-заповідником українського гончарства в Опішному віддавна поєднують добрі партнерські зв’язки. Розуміючи важливість підтримки культурного поступу держави, газета «День» публікує матеріали не лише власних кореспондентів, а й підготовлені інформаційною службою та співробітниками  Музею-заповідника.

  Окрім інформаційної підтримки, «День» щороку активно долучається до визначення кращих творів у мистецьких проектах, що відбуваються в рамкахнауково-мистецької акції національного масштабу – Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг». Відтак, спеціальні нагороди від газети отримали учасники Національних виставок-конкурсів художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» та Національного, а з 2014 року – Міжнародного фотоконкурсу в Опішному «Гончарні ВІЗІЇ країни».Водночас, Музей-заповідник підтримує щорічний Міжнародний фотоконкурс, ініційований газетою «День» з метою популяризації кращих світлин української фотожурналістики й діяльності авторів-аматорів, нагороджуючи своїх обранців мистецькими відзнаками.

Зліва направо:головний редактор Щоденної всеукраїнської газети «День» Лариса Івшина, співробітник інформаційної служби Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Світлана Пругло та куратор Національного фотоконкурсу в Опішному «Гончарні ВІЗІЇ країни» Оксана Канівець на ХIV Міжнародному фотоконкурсі газети «День». Київ. 2012.

  Щиро радіємо, що за роки співпраці здобули надійних партнерів, тому в новий «ДЕНЬ» дивимося з надією на дружню підтримку!

Публікації про діяльність Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному в Щоденній всеукраїнській газеті «День» за 2009–2011 роки

Бібліографія публікацій про діяльність Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному в газеті «День»:

1.    Антоненко Аліса. Гончарі збираються на «ЗДВИГ» // День. – 2011. – №109-110. – 24-25 червня. – С.2.

      2.    «Гончарний Всесвіт» в Опішному // День. – 2011. – [Режим доступу: http://www.day.kiev.ua/uk/photo/goncharniy-vsesvit-v-opishnomu]

3.    Гордійчук Аліса, Бондарєва Христина. Глина, що має душу // День. – 2010. – №117 (3276). – 7 липня. – С.8.

4.    «Здвиг-2009» в Опішному // День. – 2009. – №90. – 30 травня. – С.2.

5.    Панасюк Галина. Нові надходження Гончарської книгозбірні в Опішному // День. – 2010. – №192-193. – 13-14 серпня. – С.14.

6.    Панасюк Юлія. Незабутнє про незабутніх // День. – 2010. – №110-111. – 25-26 червня. – С.13.

7.    Пругло Світлана. Гончарі запрошують! Поїдемо на «Здвиг-2009» // День. – 2009. – №105. – 23 червня. – С.8.

8.    Свентах Анна. Премію Бориса Возницького отримав родовий гончар і музейник // День. – 2013. – 27 вересня. – [Режим доступу: http://www.day.kiev.ua/uk/article/cuspilstvo/premiyu-borisa-voznickogo-otrimav-rodoviy-gonchar-i-muzeynik]

9.    Стеблівська Наталія. Дух майстрів живе в Опішному // День. – 2011. – №60. – 6 квітня. – С.8.

10.   Шевченко Вікторія. Нове надходження мальованої миски // День. – 2010. – №144-145. – 13-14 серпня. – С.14.

11.    Філіпенко Інна. Дню гончаря – статус національного. В Опішні пройшов І Тиждень великого збору керамістів // День. – 2009. – № 114. – 7 липня. – С.8.

{jcomments on}

 
 
 
 
 

 

Замовити екскурсію