вкл. 19 лютого 2015.

Зміна пір року – вічне й закономірне явище природи. Однак нещодавно випала нагода одночасно спостерігати дивовижний сезонний калейдоскоп. 13 лютого 2015 року в Полтавській обласній раді профспілок за підтримки Полтавської обласної організації Національної спілки фотохудожників України відбулося відкриття фотовиставки «Пори року».  Її автор – фотохудожник, головний художник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, член Національної спілки фотохудожників України, заслужений працівник культури України Юрко Пошивайло. Творчість мистця неодноразово відзначена перемогами в мистецьких конкурсах. Його фотобачення викликає подив і захоплює глядачів численних фотовиставок свіжістю та оригінальним ракурсом.

Нині в експозиції виставки представлено 55 робіт, які відзнято впродовж 2007–2014 років. Предметом зацікавлення для фотооб’єктиву мистця стала Національна галерея монументальної глиняної скульптури Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Фототвори Юрка Пошивайла свідчать, що їх автор дивовижно чутливо помічає й передає красу глиняних творів у гармонії з природою, які кожної пори року набувають особливої загадкової чарівливості і приваби для споглядання.

Відкриття виставки об’єднало мистців та поціновувачів художнього фото, засвідчивши, що справжня краса таїться в усьому, варто лише по-іншому подивитися на навколишній світ.{jcomments on}