До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 19 лютого 2015.

  Зміна пір року – вічне й закономірне явище природи. Однак нещодавно випала нагода одночасно спостерігати дивовижний сезонний калейдоскоп. 13 лютого 2015 року в Полтавській обласній раді профспілок за підтримки Полтавської обласної організації Національної спілки фотохудожників України відбулося відкриття фотовиставки «Пори року».  Її автор – фотохудожник, головний художник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, член Національної спілки фотохудожників України, заслужений працівник культури України Юрко Пошивайло. Творчість мистця неодноразово відзначена перемогами в мистецьких конкурсах. Його фотобачення викликає подив і захоплює глядачів численних фотовиставок свіжістю та оригінальним ракурсом.

  Нині в експозиції виставки представлено 55 робіт, які відзнято впродовж 2007–2014 років. Предметом зацікавлення для фотооб’єктиву мистця стала Національна галерея монументальної глиняної скульптури Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Фототвори Юрка Пошивайла свідчать, що їх автор дивовижно чутливо помічає й передає красу глиняних творів у гармонії з природою, які кожної пори року набувають особливої загадкової чарівливості і приваби для споглядання.

  Відкриття виставки об’єднало мистців та поціновувачів художнього фото, засвідчивши, що справжня краса таїться в усьому, варто лише по-іншому подивитися на навколишній світ.{jcomments on}

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Замовити екскурсію