До відома відвідувачів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному!

Шановні друзі!

Національний музей-заповідник українського гончарства повідомляє, що з 01.03.2020 року починають діяти акції:

безкоштовне відвідування одного з Меморіальних музеїв-садиб (на вибір) за умови придбання економ-квитка за адресою: вул. Партизанська, 102;

10% акційна знижка на вхідні квитки (комплекс та економ-варіанти, придбані за адресою: вул. Партизанська, 102) для першої прибулої групи або першого поодинокого відвідувача музею-заповідника.

Окрім того,  просимо звернути увагу, що з 01.03.2020 року:

вартість екскурсійного обслуговування для всіх категорій відвідувачів за адресою: вул. Партизанська, 102 становить:

для групи до 5 осіб включно – 90 грн.

для групи від 6 до 18 осіб включно – 150 грн.

для групи від 19 до 30 осіб включно – 250 грн.

вартість вхідного квитка на екскурсійному маршруті № 7 (Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному: Музей мистецької родини Кричевських, Стіна гончарної слави України, експозиція ковальських скульптур та панно):

для дорослих – 50 грн.

для дітей шкільного віку – 40 грн.

Музей продовжує стрімко змінюватися й вдосконалюватися заради своїх гостей, тож сподіваємося на нові, не менш захоплюючі зустрічі з Вами!

 

вкл. 25 лютого 2015.

 
Вітаємо молодшого наукового співробітника Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України, кандидата історичних наук Оксану Коваленко з презентацією книги «Полтава ХVІІ–ХVІІІ століть»!

Авторка познайомила читацьку аудиторію зі своїм виданням 24 лютого 2015 року в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Її дослідження представило комплексне вивчення історичних етапів розвитку та особливостей складання міського простору Полтави в час існування полтавської фортеці з початку ХVІІ до початку ХІХ століття, до перепланування нового губернського центру 1802 року. В такому ракурсі полтавська міська територія досі не вивчалася.

У цій книзі – десятирічна клопітка робота з опрацювання документальних джерел, планів та мап міста, архівних матеріалів Полтави, Києва та Санкт-Петербурга. Відтепер Полтава пізнана й відкрита для своїх мешканців, гостей, цікавих до історії рідного краю, та науковців широкого кола досліджень. 

Радіємо, що відтепер книга Оксани Коваленко «Полтава ХVІІ–ХVІІІ століть» з її авторським автографом є і в колекції Гончарської книгозбірні України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному. Бажаємо шанованій авторці натхненної праці й справжніх поціновувачів її досліджень!{jcomments on}

 
 
 
 
 

 

 
Замовити екскурсію