вкл. 17 жовтня 2012.

Продовження роботи Міжнародного керамологічного симпозіуму «Декор глиняних виробів: історія, технологія, функції»{jcomments on}

Михайло Селівачов – мистецтвознавець, професор кафедри графічного дизайну і реклами Київського національного університету культури і мистецтв, завідувач кафедри фундаментальної підготовки Мистецького коледжу імені Сальвадора Далі, головний редактор часопису «АНТ», доктор мистецтвознавства, професор (Київ, Україна).

Віталій Отрощенко – археолог, завідувач Відділу енеоліту-бронзи Інституту археології НАН України, доктор історичних наук, професор (Київ, Україна).

Світлана Пастухова – художник-педагог, старший викладач кафедри декоративно-ужиткового мистецтва (художня кераміка) Липецького державного педагогічного університету, педагог додаткової освіти, керівник творчого об’єднання «Гурток художньої кераміки «Жива глина» Центру розвитку творчості дітей та юнацтва Грязівського району (Грязі, Російська Федерація).

Марина Політова – мистецтвознавець, член Російської академії мистецтвознавства, член Національної спілки експертів, провідний науковий співробітник Сектору виставкової роботи Державного історичного музею-заповідника «Горкі Лєнінскіє», викладач факультету мистецтв Московського державного університету імені Михайла Ломоносова (Москва, Російська Федерація).