Повідомляємо, що з січня 2020 року зростуть ціни на вхідні квитки до всіх підрозділів Музею-заповідника!

вкл. 15 жовтня 2012.

До Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному почали приїздити перші учасники Міжнародного керамологічного симпозіуму «Декор глиняних виробів: історія, технологія, функції» (16–19 жовтня 2012 року).

Наразі до Опішного прибув керамолог, археолог, завідувач Відділу археології Національного заповідника «Давній Галич», кандидат історичних наук Тарас Ткачук (Івано-Франківськ, Україна).

Офіційне відкриття й пленарне засідання симпозіуму розпочнеться 16 жовтня о 10.00 год.{jcomments on}