Автор: Жанна Різниченко вкл. 07 червня 2017.

Якщо і ярмаркувати цього літа, то по-опішненськи – гучно, весело й незабутньо! Упродовж 30 червня – 2 липня 2017 року в Гончарній столиці завирує Міжнародний мистецький ярмарок «Гончарний Всесвіт в Україні – 2017» – міжнародна мистецько-виставкова й торговельна акція в галузі сучасної художньої кераміки. Він стане барвистим обрамленням грандіозної події – Національного фестивалю гончарства 1 липня 2017 року. Щороку Ярмарок захоплює численних гостей неповторним автентичним колоритом, творчою атмосферою, відчуттям свята українського мистецтва.
Мистецька подія в Опішному є відкритою для всіх мистців, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти, громадянства, країни мешкання тощо. Під час Ярмарку учасники влаштовують персональні виставки-продажі власних творів, беруть участь у конкурсах професійної майстерності. Також вони мають нагоду взяти участь у численних заходах Фестивалю гончарства та відвідати ексклюзивні виставки Національного музею-заповідника українського гончарства.
Місце проведення Ярмарку: містечко Опішне (Полтавщина), Центр розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному (вул.Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3); тел. +38 (05353) 42416, 42415, 42381; факс +38 (05353) 42416; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
Куратор Ярмарку – Світлана Пошивайло [тел. +38 (066) 7320152].
Детальніше про умови участі – на сайті Музею-заповідника: http://opishne-museum.gov.ua/shift-2017/yarmarok.

Запрошуємо до участі в Ярмарку
гончарів, художників-керамістів,
а також майстрів інших народних ремесел –
усіх, хто плекає своїм Талантом традиції національної культури!